Design a site like this with WordPress.com
Get started

Dobrze jest wiedzieć

Jak pracuję?

Holistycznie. Głównym nurtem w mojej pracy jest Model IFS (Internal Family System), który łączę z wiedzą z zakresu psychosomatyki i somatopsychiki, świadomością ciała i duchowością.

Z kim pracuję?

Z każdym, kto czuje, wie, czy też podejrzewa, że życie, którym żyje, nie jest do końca tym, czego w głębi duszy pragnie. Jest gotowy podjąć wysiłek by przyjrzeć się temu, jak funkcjonuje jego wewnętrzna rodzina i podjąć niezbędne kroki do odkrycia włanych zasobów, które odmienią jego los.

Jakimi metodami pracuję?

Jest we mnie głębokie przekonanie, że osoba, która przychodzi do mnie ze swoim problemem, jest Ekspertem odnośnie własnej osoby. Wszystko co jest jej potrzebne do rozwiązania własnych problemów ma w sobie, ja jestem tylko kimś, kto z pewnego dystansu, widzi szerzej i może pomóc odkryć to, co niezbędne, by żyć życiem jakim się pragnie.

Obecnie kroczę ściężką certyfikacji Praktyka IFS (Internal Family System – System Wewnętrznej Rodziny). Akceptacja wszelkich (nawet subiektywnie trudnych) aspektów nas samych oraz otoczenie ich pełną uwagą i opieką, w codziennym doświadczeniu daje mi zdecydowanie wiele dowodów na skuteczność tej metody pracy.

Advertisement
%d bloggers like this: