Design a site like this with WordPress.com
Get started

Skuteczność jest miarą prawdy.

Zapraszam Cię do podróży w głąb siebie. Z przyjemnością będę ci towarzyszyć.

Co zyskasz?

Większy wgląd i zrozumienie siebie i tego co cię spotyka.

Odkryjesz, że masz w sobie siłę i moc by żyć w pełni.

Rozpoznasz własny duchowy sens i znaczenie, tego kim jesteś i dokąd zmierzasz.

Poprawisz swoją relację ze sobą i z innymi.

Jeśli wierzysz, że możesz, to możesz osiągnąć wszystko.

🙂 

Mam na imię Karolina. Jestem sobą. Dziś mogę powiedzieć, że wiem czym to “sobą” dla mnie oznacza. Latami szukałam swojego szczęścia, błądząc krętymi ścieżkami, często gubiąc się w sobie i świecie. Dokonywałam destrukcyjnych wyborów, myśląc, że pomoże mi to odnaleźć to, czego szukam. Ostatecznie doszłam do ściany, gdzie pomysł by ją przeskoczyć nie wpadł mi do głowy. Waliłam głową licząc, że po którymś razie ściana runie. Nie runęła. Punktem zwrotnym stała się dramatyczna i nieodwracalna strata najbliższej osoby. Trafiłam na psychoterapię. W jej trakcie doświadczyłam zderzenia z własną śmiertelnością, diagnoza nie pozostawiała złudzeń. Jednak… żyję i mam się dobrze. Proces został zainicjowany a wewnętrzna przemiana była oczywista. I paradoksalne wtedy odnalazłam to czego szukałam… i nie było to szczęście, które latami wydawało mi się celem do osiągnięcia. To byłam JA.

Lata psychoterapii, zarówno indywidualnej, jak i grupowej, wielopoziomowy rozwój osobisty i tony przeczytanych książek dały mi to, co tak na prawdę ugruntowało i całkowicie odmieniło moje podejście do życia jako wartości najwyższej. Doświadczanie własne dało mi to, co było niezbędne by móc dzielić się tym co we mnie. Dziś chcę dzielić się tym co odkryłam w trakcie podróży przez życie.

Nieustannie się rozwijam poprzez inspirujące spotkania ze sobą, oraz towarzyszenie innym w ich podróży do siebie. Jestem w ciągłym procesie, uczę się w każdej chwili, i dzielę się tym, co odkrywam z innymi, pozwalając im by również odnaleźli potencjał w sobie. Integruję wybrane metody w zależności od potrzeb. Jestem otwarta na siebie i drugiego człowieka.

Kieruję się zasadą Huny: “skuteczność jest miarą prawdy” a prawda dla każdego może być inna, dlatego unikam nazewnictwa i etykietek. Towarzyszę w rozwoju ludziom, z którymi mam zaszczyt się spotkać, którzy chcą podnieść jakość swojego życia i relacji z innymi ludźmi oraz cierpią na różne dolegliwości natury emocjonalnej. Wykorzystując wiedzę, doświadczenie i umiejętności, wspieram proces zmiany i pomagam w trudnych sytuacjach, a także uczę, jak pomóc sobie samemu.

Ukończyłam Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim o profilu Pedagogicznym. Obecnie, jestem w trakcie nauki w Bałtyckim Instytucie Psychologii. Obszarem największych moich zainteresowań jest Psychologia Transpersonalna i Teoria osobowości a kwintesencją i miłością stała się droga Terapii Wewnętrznej Rodziny (Internal Family Systems).

Obecnie, prowadzę prywatną praktykę całkowicie w modelu Internal Family Systems (System Wewnętrznej Rodziny). Ukończyłam Poziom 2 ścieżki kształcenia IFS, o specjalności Uzależnienia i Zaburzenia Odżywiania oraz jestem w procesie Certyfikacji, podlegając stałej superwizji. Pogłębiam swoją wiedzę jako Asystent Programowy IFS i rozwijam swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w międzynarodowych warsztatach IFS.

Moja wiedza poparta jest doświadczeniem. Tego co robię uczyłam się całe życie, przechodząc trudne chwile a później, już w życiu dorosłym odnajdując sposoby i metody pomagające w radzeniu sobie z emocjami. 

W jakich obszarach pracuję?

 • Emocjonalne zagubienie
 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Zachowania kompulsywne i uzależnienia
 • Nieradzenie sobie z emocjami
 • Somatyczne aspekty konfliktów emocjonalnych

Moje doświadczenie

 • Internal Family Systems (IFS) – Level 2
  Praktyk IFS (System Wewnętrznej Rodziny)
  – w trakcie Certyfikacji
 • Asystent Programowy na Szkoleniach IFS
 • Bałtycki Instytut Psychologii – Psychoterapia
 • Recall Healing – Level 3
 • Access Bars
 • Teoria Poliwagalna (Polyvegal Theory)
 • Praca z Wewnętrznym Dzieckiem
 • Psychosomatyka i somatopsychologia
 • Uwalnianie emocji metodą EFT
 • Ustawienia Berta Hellingera
Advertisement
%d bloggers like this: